Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY GROMNIK

15 listopada, 2023

WÓJT GMINY GROMNIK INFORMUJE,

że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Gromnik, ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik został wywieszony do publicznej wiadomości wykaz dotyczący:

- przedłużenia dzierżawy gruntu, zlokalizowanego w miejscowości Chojnik.

Gromnik, 15.11.2023r.

WÓJT

Gminy Gromnik

mgr Bogdan Stasz

- wykaz_2023.11.15.jpg

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.