Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Ogłoszenie o sprzedaży drewna opałowego III

16 listopada, 2023
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Ogłoszenie o sprzedaży drewna opałowego

Wójt Gminy Gromnik ogłasza sprzedaż drewna opałowego:

Lp.

Akacja

1,00m3

150,00zł

Zainteresowani zakupem drewna proszeni są o składanie ofert w sekretariacie Urzędu Gminy Gromnik, ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik do dnia 24 listopada 2023r.  do godz. 15:30. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „OFERTA – sprzedaż drewna”.

Oferta powinna zawierać: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres i telefon osoby/podmiotu zainteresowanego kupnem, nr pozycji wg. tabeli podanej wyżej oraz proponowaną cenę. Zastrzega się, że kryterium wyboru oferty jest najwyższa oferowana cena.

Drewno zostało ponumerowane wg. tabeli podanej wyżej i złożone w parku w miejscowości Gromnik, dz. nr 82 i dz. 122/4 przy drodze gminnej.

Zapłata za zakupione drewno musi nastąpić przed odbiorem drewna. Drewno zostanie wydane po okazaniu dowodu zapłaty oraz spisaniu protokołu przekazania drewna.

Załadunek i transport drewna odbywa się na koszt nabywcy we własnym zakresie w terminie 3 dni od daty spisania protokołu przekazania. Protokół zostanie spisany w Urzędzie Gminy Gromnik,  pok. nr 10.

Wszelkie informacje dotyczące w/w sprzedaży można uzyskać pod nr tel. 14 65 14 238 w. 13  lub w budynku UG, pok. nr 10 od pn.-śr. w godz. 7:30-15:30.

Gromnik, 16.11.2023r.

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.