Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

NAJPIĘKNIEJSZA GMINA WIEJSKA MAŁOPOLSKI 2020, WIELKI FINAŁ!!!

30 czerwca, 2020

Rozpoczynamy finałową walkę o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej Małopolski 2020. Głosować na naszą gminę można do niedzieli 19 lipca do godziny 21. Zapraszamy do zabawy, w której głosować możecie Państwo wiele razy, ale nie częściej niż raz na 24 godziny z danego urządzenia. No to do głosowania.

 

link do głosowania: https://mjakmalopolska.pl/2020/06/29/najpiekniejsza-gmina-wiejska-malopolski-2020-wielki-final/

 - final-plebiscytu-najpiekniejsza-gmina-malopolski.png
Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).