Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

LISTA WNIOSKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH W NABORZE W SPRAWIE UDZIELENIA DOTACJI CELOWEJ NA LIKWIDACJĘ ŹRÓDEŁ NISKIEJ EMISJI

21 października, 2021

- lista_wnioskow.jpg

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.