Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

INFORMACJA DOTYCZĄCA OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

14 stycznia, 2022
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi w roku 2022 nie ulega zmianie. Mieszkańcy nie mają obowiązku składania deklaracji jeżeli nie nastąpiła żadna zmiana dot. np. ilości osób zamieszkałych na terenie nieruchomości. W przypadku powstania zmiany mieszkańcy mają obowiązek złożenia nowej deklaracji niezwłocznie (do 14 dni) od czasu jej wystąpienia.

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.