Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU NA TERENIE GMINY GROMNIK

16 września, 2020

EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU NA TERENIE GMINY GROMNIK!

- plakat_rodzinny_rajd_rowerowy.jpg

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.