Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

BEZPAŃSKI PIESEK

24 kwietnia, 2023

 

BEZPAŃSKI PIESEK
 
Urząd Gminy Gromnik poszukuje właściciela psa, który prawdopodobnie uciekł z posesji bądź został porzucony i błąka się w miejscowości Siemiechów. Jeśli ktoś posiada jakąkolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt pod nr tel. 146514238 wew.14 w godzinach pracy urzędu lub pod nr 517 657 109. Jednocześnie informujemy, że jeżeli nie znajdzie się właściciel to piesek zostanie przekazany do adopcji lub zostanie oddany do schroniska dla zwierząt. Chętnych do adopcji również prosimy o kontakt.
 
- piesek_2023.04.24_1.jpg
- piesek_2023.04.24_2.jpg



Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).