Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

BEZPAŃSKI PIESEK

22 września, 2022

 

BEZPAŃSKI PIESEK

Urząd Gminy Gromnik poszukuje właściciela psa, który prawdopodobnie uciekł z posesji bądź został porzucony i błąka się w miejscowości Siemiechów. Jeśli ktoś posiada jakąkolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt pod nr. tel. 146514238 wew.14 w godzinach pracy urzędu. Jednocześnie informujemy, że jeżeli nie znajdzie się właściciel to piesek zostanie przekazany do adopcji lub zostanie oddany do schroniska dla zwierząt. Chętnych do adopcji również prosimy o kontakt.

 

- piesek_22.09.2022_1.jpg

- piesek_22.09.2022_2.jpg

- piesek_22.09.2022_3.jpg

- piesek_22.09.2022_4.jpg

 
Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).