Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

BEZPAŃSKE KOTY

10 lipca, 2024

Urząd Gminy Gromnik poszukuje właściciela kota, który okocił się na działce jednego z mieszkańców. Prawdopodobnie uciekł z posesji bądź został porzucony. Jeśli ktoś posiada jakąkolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt pod nr tel. (14) 651-42-38 wew.14 w godzinach pracy urzędu. Jednocześnie informujemy, że jeżeli nie znajdzie się właściciel to koty zostaną przekazane do adopcji lub zostaną oddane do schroniska dla zwierząt. Chętnych do adopcji również prosimy o kontakt.

- kot1.jpeg

- kot2.jpeg

- kot3.jpeg

- kot4.jpg
Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).