Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do Hodowców Drobiu

14 kwietnia, 2021

- apel_do_hodowcow_drobiu1.png- apel_do_hodowcow_drobiu2.jpg- apel_do_hodowcow_drobiu3.jpg- apel_do_hodowcow_drobiu4.jpg

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.