Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Zmiany w rozkładach jazdy Gminnej Komunikacji Publicznej

06 października, 2021
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Odpowiadając na prośby i wnioski mieszkańców gminy Tarnów, przewoźnik obsługujący pasażerów Gminnej Komunikacji Publicznej, wprowadza w życie nowy rozkład jazdy. Będzie on obowiązywał od najbliższego poniedziałku, czyli 11 października. Zmiany polegają na dostosowaniu kursów do potrzeb uczniów i studentów.

Korekta dotyczy głównie zmiany częstotliwości kursowania linii: T13, T22, T25, T27, T29, T39.
Ponadto:
*Linia LG06 - korekta w minutach przejazdu oraz:
- wydłużenie kursu 21:40 do Łukowa Centrum w dni robocze,
- wydłużenie kursu 5:15, 7:10, 9:00 do Łukowa Centrum w soboty i niedziele.
*Linie T08 - korekta w minutach przejazdu oraz wydłużenie kursu 6:00 do Łękawka - Kościół w dni robocze.
*Linie T10 - korekta w minutach przejazdu oraz dodanie kursu 6:15 do Wola Rzędzińska - Kościół, powrót 6:45 do przystanku Tarnów, Sikorskiego.
*Linia T24 - korekta w minutach przejazdu oraz dodanie kursu 16:10 z Tarnów, Mościce - Plac z przejazdem po trasie Czarna Droga – Zaciszna – Sienkiewicza.

Przypominamy, że w pojazdach komunikacji gminnej, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.