Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Żłobek i przedszkola w gminie Tarnów czekają na dzieci

30 kwietnia, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Trwają intensywne przygotowania do ponownego uruchomienia placówek oświatowych dla najmłodszych. Obiekty przechodzą gruntowną dezynfekcję i porządki. – Do 6 maja będą gotowe i bezpieczne, jest jeszcze sporo czasu, a my go nie tracimy, tylko działamy – mówi wójt, Grzegorz Kozioł, który zorganizował dziś specjalną telekonferencję z dyrektorami wszystkich tego typu placówek. Wspólnie podjęto decyzję o otwarciu obiektów w czasie wskazanym przez rząd.

Dyrektorzy gminnego żłobka i przedszkoli uznali, że do terminu ich ponownego otwarcia, czyli do 6 maja, zdążą się przygotować. Będą pracować z zachowaniem wszelkich, zalecanych środków ostrożności.

Przypomnijmy, otwarcie żłobków i przedszkoli to drugi etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania poszczególnych przedszkoli i gminnego żłobka rodzice mogą znaleźć bezpośrednio w placówkach, na stronach internetowych, kontaktując się z nimi telefonicznie. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).