Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zebrania wiejskie odwołane. Sołtysi nie będą zbierać podatków.

12 marca, 2020


Informujemy, że od dnia 13 marca 2020 r., zgodnie z zaleceniami wydanymi przez Wojewodę Małopolskiego w związku z zagrożeniem szerzenia się koronawirusa, odwołane zostają zebrania wiejskie.

Informujemy również, że od dnia 13 marca 2020 roku pobieranie podatków przez sołtysów gminnych miejscowości zostaje zawieszone do odwołania.

Zebrania odwolane w następujących miejscowościach:
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).