Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Zaproszenie do konsultacji społecznych – Wola Rzędzińska

29 maja, 2020
Zaproszenie do konsultacji społecznych – Wola Rzędzińska

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych (dotyczy tylko miejscowości Wola Rzędzińska) dot. wykonania dokumentacji projektowej do etapu Koncepcji Programowej dla zadania np. „Przełożenie drogi krajowej nr 73 w Tarnowie umożliwiające połączenie autostrady A-4 (węzeł „Tarnów-Północ”) z drogą krajową nr 94 (węzeł „Lwowska”)” realizowanej na zlecenie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z dynamicznym rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez korona wirus konsultacje społeczne odbędą się w sposób elektroniczny w terminie od 29.05.2020 do 05.06.2020 r. Dokumentacja projektowa, opracowana przez biuro projektowe AYESA S.A. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, zamieszczona będzie na stronie internetowej GDDKiA oraz na stronie Urzędu Gminy Tarnów z możliwością jej pobrania.

Wypełnione ankiety wyrażające opinie, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji projektowej, tj. firmy AYESA S.A. na poniższe adresy mailowy do dnia 05.06.2020r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniach 02.06.2020 r. prowadzony będzie w godzinach 8.00 – 15.00 dyżur telefoniczny przez Wykonawcę dokumentacji projektowej pod numerami 530 128 970.

Z uwagi na przesłane Warunki Techniczne przez Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie w czasie trwania konsultacji społecznych projektant skorygował kąt skrzyżowania projektowanej trasy z linią kolejową. W związku z wymaganiami PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejkowych w Krakowie dotyczącymi wartości kąta skrzyżowania wiaduktu z linią kolejową konieczna była korekta przebiegu trasy projektowanej drogi DK73 w rejonie ul. Orkana. Zmiana kąta skrzyżowania z pierwotnych 58º na 60º spowodowała przesunięcie osi drogi DK73 o ok. 10m w stronę zachodnią względem pierwotnej wersji. W wyniku wprowadzonej korekty do wyburzenia zostanie przeznaczona część budynków które nie były ujęte we wcześniejszej wersji projektu. Zmianie ulegnie przebieg dodatkowej jezdni nr 13 a także ul. Leśnica.

Dokumenty do pobrania:
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).