Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną J. Szepielak

15 listopada, 2022

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza wszystkich czytelników filii bibliotecznych w Zgłobicach, Woli Rzędzińskiej czy Tarnowcu na spotkanie autorskie z Anną J. Szepielak. Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godz. 17.00 w bibliotece w Zgłobicach.

Uwielbiana, zwłaszcza przez czytelniczki, pisarka literatury obyczajowej i pięknej. Autorka m.in. cyklu „Dziedzictwo rodu”, „Saga małopolska” czy „Dworku pod Lipami”. Pisarka opowie o swojej pracy, o motywach powstania dzieł, o tym, z czego czerpie historie i co ją inspiruje.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.