Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną J. Szepielak

15 listopada, 2022

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza wszystkich czytelników filii bibliotecznych w Zgłobicach, Woli Rzędzińskiej czy Tarnowcu na spotkanie autorskie z Anną J. Szepielak. Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godz. 17.00 w bibliotece w Zgłobicach.

Uwielbiana, zwłaszcza przez czytelniczki, pisarka literatury obyczajowej i pięknej. Autorka m.in. cyklu „Dziedzictwo rodu”, „Saga małopolska” czy „Dworku pod Lipami”. Pisarka opowie o swojej pracy, o motywach powstania dzieł, o tym, z czego czerpie historie i co ją inspiruje.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).