Niedziela, 25 października 2020r. | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego
Pokaż menu

Uwaga seniorzy, nie dajcie się oszukać

17 września, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Policjanci informują, że na terenie Tarnowa i regionu wzrosła liczba oszustw pod różnymi „legendami” - na policjanta, wypadek drogowy, wyłudzenia kredytu w banku, ataku na konta bankowe. Ofiarami są głównie ludzie starsi, którzy za swoje szczere intencje płacą utratą dorobku życia. W razie jakichkolwiek wątpliwości, warto zadzwonić do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod nr telefonu 47 831 1222 lub pod nr alarmowy Policji – 997.

Tarnowscy policjanci przypominają!

  • Policja nigdy nie prosi o wpłacenie jakiejkolwiek sumy pieniędzy na wskazane konta bankowe
  • Policja nigdy nie żąda haseł i danych potrzebnych do logowań bankowych. Tego nikt nie może żądać!
  • Każdą taką rozmowę należy jak najszybciej zakończyć rozłączając się!
  • Nidy też nie przekazujmy żadnych pieniędzy osobie nam nieznanej wskazanej w rozmowie telefonicznej

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozwagę w kontaktach z nieznanymi osobami. - O każdym takim przypadku należy powiadomić swoich znajomych, rodzinę oraz Policję! – czytamy w komunikacie.
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).