Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Trwają konsultacje społeczne dotyczące obwodnicy wschodniej Tarnowa

18 maja, 2020

Przypominamy, że trwają konsultacje społeczne dotyczące wykonania dokumentacji projektowej do etapu Koncepcji Programowej dla zadania np. „Przełożenie drogi krajowej nr 73” w Tarnowie umożliwiające połączenie autostrady A-4 (węzeł „Tarnów-Północ”) z drogą krajową nr 94 (węzeł „Lwowska”), czyli tzw. wschodniej obwodnicy Tarnowa.

Konsultacje realizowane są na zlecenie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, konsultacje odbywają się w sposób elektroniczny i trwają do dnia 24 maja.

Ankiety wyrażające opinie, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji projektowej, tj. firmy AYESA S.A. na adresy mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W dniu 20.05.2020r. prowadzony będzie w godzinach 8.00 – 18.00 dyżur telefoniczny
przez Wykonawcę dokumentacji projektowej pod numerem 530 128 970.

Ankieta oraz wszelkie informacje dodatkowe są zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Tarnów:

https://bip.malopolska.pl/ugt,a,1758931,konsultacje-dokumentacja-projektowa-dla-etapu-koncepcji-programowej-dla-przelozenie-drogi-krajowej-n.html
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).