Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Św. Mikołaj w gminie Tarnów – wszystkie dzieci będą obdarowane

03 grudnia, 2020

Ten ulubiony przez dzieci Święty ruszył do najmłodszych z prezentami. Ma swoich pomocników, którzy w charakterystycznych, czerwono – białych, czapkach rozwożą upominki. Św. Mikołajowi pomaga m.in. wójt gminy Tarnów, który dzielnie dźwiga jego wypchane po brzegi worki z podarkami. Lądują one pod drzwiami żłobka i przedszkoli, a dzieci całej ekipie radośnie machają z okien.

To zarówno prezenty grupowe dla  przedszkoli, jak i specjalne kartki z życzeniami i słodkie Mikołaje dla wszystkich wychowanków. Wszystkie placówki będą obdarowane do poniedziałku, 7 grudnia.

W poniższym harmonogramie znajdziecie dokładne informacje gdzie i kiedy można spodziewać się ekipy Świętego ? {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.