Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Św. Mikołaj w gminie Tarnów – wszystkie dzieci będą obdarowane

03 grudnia, 2020

Ten ulubiony przez dzieci Święty ruszył do najmłodszych z prezentami. Ma swoich pomocników, którzy w charakterystycznych, czerwono – białych, czapkach rozwożą upominki. Św. Mikołajowi pomaga m.in. wójt gminy Tarnów, który dzielnie dźwiga jego wypchane po brzegi worki z podarkami. Lądują one pod drzwiami żłobka i przedszkoli, a dzieci całej ekipie radośnie machają z okien.

To zarówno prezenty grupowe dla  przedszkoli, jak i specjalne kartki z życzeniami i słodkie Mikołaje dla wszystkich wychowanków. Wszystkie placówki będą obdarowane do poniedziałku, 7 grudnia.

W poniższym harmonogramie znajdziecie dokładne informacje gdzie i kiedy można spodziewać się ekipy Świętego ? {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).