Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Sukces frekwencyjny zajęć dla dzieci i młodzieży podczas ferii – zapraszamy na kolejny tydzień!

17 lutego, 2024

Zajęcia z programowania, robotyki, rysunek długopisem 3D, artystyczne, sportowe, dziennikarskie, kulinarne, a nawet debaty oxfordzkie prowadzone przez wójta Grzegorza Kozioła – w pierwszym tygodniu ferii odwiedziły nas prawdziwe tłumy młodych mieszkańców gminy Tarnów. Równie atrakcyjnie będzie od najbliższego poniedziałku, podczas drugiego tygodnia ferii zimowych. Zapraszamy do nas, można jeszcze dołączyć!

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się we wszystkich Domach Kultury w gminie Tarnów. Chętnych nie brakuje. Uczestnicy są zadowoleni, bo prócz ciekawych i kreatywnych spotkań z rówieśnikami, otrzymują poczęstunek i ciepłą herbatę. -Tu jest naprawdę fajnie. Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć. Codziennie dowiaduję się czegoś nowego. Prowadzący są super i opiekunowie też – mówi Dominika.

Tego typu formę spędzania wolnego czasu od nauki szkolnej chwalą również rodzice. -Moje dziecko ma nie tylko ciekawe zajęcia i kontakt z rówieśnikami, jest też pod fachową opieką. Nie nudzi się w domu, nie siedzi non stop przed komputerem czy telefonem. To wielka wartość – przekonuje pani Ania z Tarnowca.  

Za nami pierwszy, bogaty w wydarzenia tydzień ferii zimowych. A przed nami – kolejny. Szczegółowy program jest dostępny na plakatach, ulotkach, na stronie internetowej gminy Tarnów oraz na facebook'u. Można jeszcze do nas dołączyć – wystarczy przyjść na zajęcia i dopisać się do listy.

Rozpoczynają się one codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 9.00. Domy kultury są czynne od 8.00 do 13.00.

Na zakończenie ferii, w sobotę 24 lutego o godzinie 13:00 zapraszamy wszystkich do kina Millenium na darmowy seans filmowy „Emma i czarny jaguar”. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).