Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Spotkanie prezesów Klubów Seniora

21 września, 2022

W sali narad urzędu gminy Tarnów odbyło się spotkanie Prezesów Klubów Seniora. Uczestniczyli  w nim poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz zastępca dyrektora  Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Ewa Kubisztal.

Podczas spotkania omówiono najważniejsze kwestie związane z bieżącą działalnością Klubów Seniora na terenie gminy Tarnów. Poruszono kwestię polityki senioralnej, w tym planowane uaktualnianie list osób należących do poszczególnych Klubów. Podsumowano ostatnie wyjazdy senioralne oraz omówiono program nadchodzącego Dnia Seniora, podczas którego planowany jest także panel z udziałem Prezesów Klubu Seniora. Ustalono, iż kolejne spotkanie odbędzie się w grudniu, związane będzie już z planowaniem działalności na kolejny rok. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).