Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Słowo za słowo w radiu RDN – Wójt Grzegorz Kozioł

03 kwietnia, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Nie zamrażanie zaplanowanych inwestycji a planowanie kolejnych – to jedyny sposób na to aby zminimalizować gospodarcze konsekwencje koronawirusa – uważa wójt gminy Tarnów.

W programie Słowo za Słowo, Grzegorz Kozioł powiedział, że inwestycje nie mogą mieć przestoju, bo to są także miejsca pracy, o które należy walczyć. Uważa, że teraz jeszcze mocniej trzeba skupić się na tworzeniu możliwości do zarabiania pieniędzy. A takie możliwości stwarzają właśnie nowe inwestycje.

Grzegorz Kozioł uważa także, że parlamentarzyści z regionu powinni wspierać inwestycje i zadbać o rządowe dofinansowanie, tak aby mogły być one realizowane. Wójt zapewnił także, że lokalni przedsiębiorcy będą mogli liczyć także na doraźną pomoc w postaci umorzenia rat podatkowych czy czynszu za wynajem gminnych lokali.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji:

http://www.rdn.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=lLZR9pq_S7g&feature=emb_logo
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).