Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Seniorzy zwiedzili piękny Wrocław

07 lipca, 2023

Seniorzy z gminy Tarnów udali się na kolejny wyjazd krajoznawczy, zorganizowany przez samorząd. W trakcie wycieczki grupa ponad stu seniorów miała okazję zwiedzić urokliwe miasto  Wrocław, odkrywając jego bogatą historię i kulturę.

Seniorzy zostali oprowadzeni przez przewodnika po wrocławskim Rynku. Następnie grupa udała się na Ostrów Tumski, najstarszą część Wrocławia, gdzie przewodnik opowiadał o tajemnicach i legendach związanych z tym miejscem oraz do Muzeum Panorama Racławicka. W czasie wyjazdu nie zabrakło też wizyty pod Halą Stulecia, oraz spaceru po ogrodach japońskich. Wyjazd do Wrocławia okazał się nie tylko wyjątkowym przeżyciem turystycznym, ale również doskonałą okazją do integracji i spędzenia czasu w gronie przyjaciół. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).