Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

Seniorzy z gminy Tarnów odpoczywali w województwie świętokrzyskim

23 czerwca, 2021

Po długiej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną, mieszkańcy gminy Tarnów znów wyruszyli na szlak. Atrakcje województwa świętokrzyskiego zwiedzały dwie grupy seniorów. Odwiedzili m.in. Święty Krzyż, Sanktuarium w Kałkowie - Godowie i Opatów.

- Cudownie znów być razem, wyjść, a nawet wyjechać z domu. Móc się przemieszczać, rozmawiać z sobą. Mam nadzieję, że normalność wraca już do nas na dobre – mówi Pani Janina. - Byłam tak podekscytowana wyjazdem, że pół nocy nie spałam. Jak to dobrze znów wyruszyć na szlak! Gmina dba o nas i ciągle coś organizuje – dodaje Pani Elżbieta.  

Wycieczki dla seniorów zorganizowało Centrum Kultury i Bibliotek. Zapisy uczestników koordynowały prezeski gminnych Klubów Seniora, które działają w każdej miejscowości.

Są plany na najbliższy czas. Ich realizacja będzie uzależniona od sytuacji epidemicznej kraju. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).