Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Pokaż nam, gdzie zawisła Twoja flaga – losowanie nagród już dziś o 17.00

04 maja, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Jeszcze do 16.00 można nadsyłać do nas zdjęcia miejsc udekorowanych biało – czerwonymi symbolami polskości. Losowanie nagrody w ogłoszonym przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek plebiscycie, w programie na żywo telewizji tarnowska.tv, o 17.00. Do zdobycia tablet.

Fotograficzna zabawa cieszy się powodzeniem. Dotychczas na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nadesłano kilkadziesiąt zdjęć. Mieszkańcy gminy Tarnów flagi zamieszczali w domach, budynkach gospodarczych, w ogrodach czy w samochodach. – Jest sporo ciekawych propozycji, bardzo nas cieszy tak duży odzew – mówi poseł Anna Pieczarka, która dodatkowo ufundowała nagrody rzeczowe.

Dziś także losowanie trzech rowerów, które trafią do autorów trzeciomajowych pozdrowień. Wszyscy, którzy skontaktowali się z nami w trakcie niedzielnej transmisji na żywo, wezmą udział w losowaniu nagród. Można to było zrobić na trzy sposoby – poprzez sms, za pomocą profilu fb Urzędu Gminy Tarnów lub wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypomnijmy, że jeszcze dziś w siedzibie Urzędu Gminy Tarnów można bezpłatnie odebrać flagi państwowe. Zostały one uszyte przez pracowników Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).