Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila

Pierwsze wnioski mieszkańców i pierwsze zmiany

15 stycznia, 2021

Mowa o sugestiach pasażerów w sprawie nowej komunikacji w gminie Tarnów. Na ich prośbę, mieszczący się w siedzibie dworca autobusowego Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej przy ul. Dworcowej 1, w poniedziałki wydłuża godziny pracy. Tego dnia będzie on czynny od 11.00 do 18.00.

W pozostałe dni, godziny pracy pozostają bez zmian. Od wtorku do piątku bilety okresowe (m-karty) oraz bilety wieloprzejazdowe można nabywać w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

- Wniosków jest sporo, dlatego, zgodnie z intencjami mieszkańców, nastąpią korekty w rozkładach jazdy oraz niektórych tras – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. – Wciąż jeszcze prosimy o uwagi i sugestie, które możemy uwzględnić – dodaje. Zainteresowanych prosimy o kontakt z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43. Można się też kontaktować z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266. {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.