Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila
Pokaż menu

Pierwsze wnioski mieszkańców i pierwsze zmiany

15 stycznia, 2021

Mowa o sugestiach pasażerów w sprawie nowej komunikacji w gminie Tarnów. Na ich prośbę, mieszczący się w siedzibie dworca autobusowego Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej przy ul. Dworcowej 1, w poniedziałki wydłuża godziny pracy. Tego dnia będzie on czynny od 11.00 do 18.00.

W pozostałe dni, godziny pracy pozostają bez zmian. Od wtorku do piątku bilety okresowe (m-karty) oraz bilety wieloprzejazdowe można nabywać w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

- Wniosków jest sporo, dlatego, zgodnie z intencjami mieszkańców, nastąpią korekty w rozkładach jazdy oraz niektórych tras – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. – Wciąż jeszcze prosimy o uwagi i sugestie, które możemy uwzględnić – dodaje. Zainteresowanych prosimy o kontakt z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43. Można się też kontaktować z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).