Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Pierwsze maseczki już w rękach mieszkańców

22 kwietnia, 2020


Gmina Tarnów rozpoczęła rozdawanie maseczek ochronnych dla mieszkańców. Już wiadomo, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Maseczki w najbliższych dniach będą sukcesywnie trafiały do mieszkańców poszczególnych sołectw, zgodnie z podanym harmonogramem.

Pamiętajmy, że wszelkie zasady i ograniczenia wprowadzone przez rząd cały czas obowiązują. Pracownicy rozdający zachowują wszelkie środki ostrożności. By odebrać maseczkę nie ma potrzeby wchodzić do budynków, a wybrane miejsca posiadają wystarczające place na stworzenie bezpiecznej kolejki. Jednocześnie zwracamy się do wszystkich, by oczekując w kolejce po maseczkę zachować wszelkie środki ostrożności, przede wszystkim stać pojedynczo utrzymując min. 2 metry odległości pomiędzy sobą, zasłonić nos i usta, założyć rękawiczki. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).