Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Od poniedziałku autobusy będą kursować według normalnych rozkładów jazdy

07 kwietnia, 2021
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Od poniedziałku, 12 kwietnia, Gminna Komunikacja Publiczna, wraca do rozkładu jazdy sprzed dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Oznacza to, że autobusy kursować będą według normalnych rozkładów jazdy, a nie jak w soboty.

Tymczasowe rozkłady jazdy, z wyjątkiem linii T13, obowiązywały przez ostatnie dwa tygodnie. Od najbliższego poniedziałku, autobusy będą jeździć normalnie nawet jeżeli dodatkowe środki ostrożności związane z epidemią koronawirusa zostaną przedłużone.

Przypomnijmy, mieszczący się w siedzibie dworca autobusowego w Tarnowie Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej, w poniedziałki i środy jest czynny od 11.00 do 18.00. W godzinach od 9.00 do 14.00 pracuje także w pierwsze i ostatnie soboty miesiąca. We wtorki, czwartki i piątki – w godzinach od 9.00 do 16.00.

Dodatkowych informacji na temat funkcjonowania gminnej komunikacji oraz Punktu Obsługi Klienta udziela referat gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43. Można się też kontaktować z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).