Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Nowe wytyczne w zakresie korzystania z obiektów sportowych

18 maja, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Obiekty sportowe są już otwarte.  - Można z nich korzystać po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej – mówi Maciej Aleksander, kierownik ds. sportu i rekreacji Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  Numery kontaktowe do administratorów obiektów są dostępne na stronie internetowej Urzędu Gminy Tarnów.

Zgodnie z wytycznymi, na  boiskach czy orlikach może przebywać maksymalnie do 14 osób (plus dwóch trenerów), na otwartych, pełnowymiarowych obiektach – maksymalnie 22 osoby (plus czterech trenerów).

Przypomnijmy, siłownie, place zabaw i basen są wciąż zamknięte. Sytuacja będzie się pewnie jednak zmieniać. Będziemy o tym informować na bieżąco. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).