Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Nowa kuchni w remizie OSP w Woli Rzędzińskiej

13 grudnia, 2023

Społeczność woli Rzędzińskiej zyskała nową, wygodną, dobrze wyposażoną kuchnię w remizie OSP. Inwestycja była możliwa dzięki projektowi „Modernizacja i zakup wyposażenia kuchni w części kulturalnej Remizy OSP w Woli Rzędzińskiej”, który został sfinansowany w 100% przez Województwo Małopolskie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 180 tysięcy złotych.

– Mogę powiedzieć wielkie, wielkie dziękuję – wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że możemy już korzystać z nowej kuchni. To miejsce w remizie będzie służyło nie tylko strażakom, ale też kołu gospodyń czy seniorom, a także mieszkańcom, którzy w tej remizie organizują chrzciny, komunie czy inne wydarzenia okolicznościowe – mówi prezes OSP Wola Rzędzińska Krzysztof Płaneta.

Kuchnia w wolańskiej remizie została generalnie wyremontowana i przebudowana – wykonane zostały roboty budowlane, cała instalacja elektryczna. Kuchnia zyskała też nowe wyposażenie, w tym meble oraz sprzęty AGD takie jak patelnię elektryczną, kuchnie gazową, piec konwekcyjno-parowy czy zmywarko-wyparzarkę. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).