Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Pokaż menu

Koronawirus – pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa!

05 sierpnia, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Na terenie Gminy Tarnów odnotowano pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem. Zakażenia 3 sierpnia stwierdzono u małżeństwa -  65 lat mężczyzna i jego żona 64 lata oraz u 39 letniego mieszkańca gminy. Kwarantanną objętych jest 10 osób. Prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, o szczególną ostrożność. Stosujmy się do panujących zaleceń i przestrzegajmy wszystkich zakazów.

Urząd Gminy Tarnów – środki bezpieczeństwa
Przypominamy o zasadach i ograniczeniach w Urzędzie Gminy Tarnów, gdzie wprowadzone jest obowiązkowe utrzymywanie odległości pomiędzy osobami, zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury przy wejściu.

W urzędzie jest możliwość załatwienia jedynie pilnych spraw z zakresu m.in.: administracyjne (dowody osobiste, ewidencja ludności), decyzje o warunkach zabudowy oraz decyzje lokalizacyjne CP, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, z zakresu pomocy społecznej (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej), kasa. W pozostałych sprawach nadal w  pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Urzędu Gminy Tarnów tel. 14 688-01-72, w celu omówienia sposobu załatwienia sprawy.

Jednocześnie nadal apelujemy do wszystkich mieszkańców, by korzystali z dostępnych elektronicznych narzędzi w celu załatwiania spraw w urzędzie – e-maila czy  Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) i ograniczyli tym samym osobiste wizyty w urzędzie.

Jak dokonać płatności
Mieszkańcy mogą dokonywać płatności z tytułu podatku i innych opłat przede wszystkim zdalnie na rachunek bankowy: 08 8589 0006 0250 0926 0360 0001. Jest również możliwość płatności gotówkowej oprócz kasy urzędu w Oddziale Banku Spółdzielczego Rzemiosła, ul. Kaczkowskiego 7 w Tarnowie (naprzeciwko siedziby Urzędu Gminy Tarnów). Bank nie pobiera za takie wpłaty prowizji. Natomiast opłaty za odpady komunalne należy dokonywać na indywidualny rachunek bankowy, który każdy otrzymał na informacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami.

Masz pytanie? Zadzwoń do urzędu 14 688 01 71
We wszelkich sprawach, pytaniach można kontaktować się z pracownikami urzędu telefonicznie w godzinach pracy urzędu, pod niżej wskazanymi numerami telefonów. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).