Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Kolejne nowości wydawnicze w gminnych bibliotekach

14 marca, 2023

We wszystkich filiach bibliotecznych na terenie gminy Tarnów – w Woli Rzędzińskiej, Zgłobicach i Tarnowcu pojawiły się kolejne nowości wydawnicze. Jak zwykle bibliotekarze wyszli na wprost oczekiwaniom czytelniczym. Są to głośne i długo wyczekiwane tytuły. Prym wiodą literatura obyczajowa oraz kryminały.
Na fanów historii z dreszczykiem czekają m.in. „Kabalista” Remigiusza Mroza, będący 4 częścią cyklu z prokuratorem Gerardem Endligiem, „Do cna” Katarzyny Bondy, czyli kolejny tom przygód detektywa Jakuba Sobieskiego, czy „Kobieta w walizce” –następna odsłona serii Hubert Meyer psycholog śledczy, tej samej autorki.
Dla wielbicieli romantycznych historii w ofercie bibliotek znalazły się m.in.: „Kraina marzeń” Nicolasa Sparksa, „Była sobie miłość” Katarzyny Michalak, „Gdzie moje love story” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, „Magiczna chwila” Kristin Hannah.
Księgozbiór zasiliło dużo więcej tytułów. Zachęcamy do korzystania z katalogu elektronicznego oraz do odwiedzania gminnych bibliotek. Część z nich już jest dostępna do wypożyczenia. Łącznie do bibliotek trafiło kilkadziesiąt tytułów. Wkrótce pojawią się kolejne. Zainteresowanie ofertą bibliotek gminnych stale rośnie.
Przypominamy, że filie biblioteczne w Tarnowcu i Woli Rzędzińskiej czynne są również w soboty w godz. 8:00 do 13:00. Biblioteka w Tarnowcu zaprasza w każdą trzecią sobotę miesiąca, natomiast w Woli Rzędzińskiej w pierwszą sobotę miesiąca. Biblioteki są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 17.00. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).