Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

KGW „Baba Jaga” z Jodłówki-Wałek szyje maseczki

25 marca, 2020


Już ponad 400 maseczek trafiło do pracowników tarnowskich szpitali, pogotowia, policji i sklepów za sprawą akcji zorganizowanej przez Panie z Koło Gospodyń Wiejskich w Jodłówce-Wałkach.

Jak czytamy na profilu koła, Panie w zaciszu swoich domów, z odpowiednich tkanin szyją maseczki ochronne. - W naszym KGW każdy pomaga jak umie i wkłada w to serce. Pracujemy oczywiście z zachowaniem środków ostrożności. Już ponad 400 szt. trafiło do potrzebujących, a kolejne sztuki czekają na sterylizację. Wiemy ze to kropla w morzu potrzeb ale wspólnymi siłami damy radę – czytamy.

Panie proszą też o wsparcie w postaci przekazania materiałów niezbędnych do szycia maseczek, w tym: stu procentowa bawełny, flizeliny, gumek, nici oraz wszystkiego, co potrzebne do szycia. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).