Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Już są – najnowsze, majowe Nowiny Tarnowskiej Gminy

25 maja, 2020
Już są – najnowsze, majowe Nowiny Tarnowskiej Gminy

W numerze m.in. o przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa, gminnych oszczędnościach oraz o inwestycjach prowadzonych mimo pandemii. Czytelnicy znajdą także sporo informacji na temat upiększania gminy Tarnów przez pracowników Urzędu, placówek oświatowych oraz Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek, konsultacji w sprawie gospodarki odpadami, jak również garść praktycznych porad jak, bez wychodzenia z domu, załatwić sprawę w Urzędzie Gminy Tarnów.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Nowin Tarnowskiej Gminy, zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. Gazeta jest dystrybuowana we wszystkich miejscowościach gminy Tarnów. {Play}

>>> EGZEMPLARZ DO POBRANIA <<<
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).