Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Już są – najnowsze, jesienne Nowiny Tarnowskiej Gminy

21 października, 2020
Już są – najnowsze, jesienne Nowiny Tarnowskiej Gminy

W numerze m.in. o rozmowach na temat komunikacji autobusowej, o inwestycjach, zanieczyszczeniu powietrza i przeciwdziałaniu powstawania smogu, planach zagospodarowania przestrzennego czy sukcesie wieńca dożynkowego z Poręby Radlnej na Dożynkach Prezydenckich w Warszawie. Czytelnicy znajdą także sporo informacji z zakresu działalności kulturalnej oraz edukacyjnej w dobie epidemii.  

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Nowin Tarnowskiej Gminy, zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. Gazeta jest dystrybuowana we wszystkich miejscowościach gminy Tarnów. {Play}

>>> EGZEMPLARZ DO POBRANIA <<<
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).