Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Informacja dla petentów nadleśnictwa Gromnik

15 października, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z panującą pandemią koronawirusa Nadleśnictwo Gromnik informuje o podjętych działaniach zapobiegawczych w związku z obsługą właścicieli lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa:
- Specjaliści ds. lasów niepaństwowych wszelkie wnioski rozpatrują po uzgodnieniu telefonicznym:
Zbigniew Chmura gminy: Tarnów, Pleśna, Wojnicz, Skrzyszów oraz miasto Tarnów tel. 660 720 246
Uprzejmie prosimy wszystkich interesantów o zdalne załatwianie spraw za pomocą poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub kontakt telefoniczny 14 651 50 81.
W przypadku konieczności załatwienia sprawy osobiście dostosowania się do poniższych wytycznych:
1. Nosić osłonę nosa i ust.
2. Zachować bezpieczną odległość od innych osób przebywających w obiekcie (minimum 2 metry).
3. Ograniczyć do niezbędnego minimum czas pobytu w obiekcie.
4. Ograniczyć rozmowy (w tym także używanie telefonów komórkowych) w trakcie przebywania w obiekcie.
5. Stosować się do zaleceń obowiązujących w obiekcie (dezynfekcja rąk dostępnymi środkami).
Wszelkich niezbędnych informacji udziela sekretariat Nadleśnictwa.
Przepraszamy za powstałe niedogodności, ale są one podyktowane wspólnym dbaniem o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich w świetle obecnie panującej w kraju sytuacji.

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.