Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Grupa wieńcowa z Poręby Radlnej otrzymała specjalne podziękowanie od Pary Prezydenckiej

08 grudnia, 2022

W Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie Dożynek Prezydenckich 2022. Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą podziękowali wszystkim partnerom Kancelarii Prezydenta RP, którzy zaangażowali się w organizację tegorocznych Dożynek w Warszawie.

Podziękowania z rąk Pary Prezydenckiej odbierali przedstawiciele instytucji i organizacji biorących udział w przygotowaniach Dożynek, w tym specjalny dyplom za otrzymane wyróżnienie w „Konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej” otrzymała grupa wieńcowa z Poręby Radlnej – jej przedstawiciele – Lucyna i Jan Skórkowie. Natomiast gminę Tarnów reprezentowała Ewa Kubisztal, zastępca Dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Przypomnijmy, iż rodziny Państwa Skórków i Frysztków już od 2016 r. odnoszą sukcesy na Dożynkach Prezydenckich. Ich wieniec otrzymał zaszczytny tytuł najpiękniejszego w kraju w latach 2018 i 2020. Ponadto w 2017 r. zajęli III miejsce, w 2019 r. zaś IV. W roku 2022 zaś zaszczytne wyróżnienie. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).