Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Gminne spotkanie z okazji Dnia Matki w Woli Rzędzińskiej

31 maja, 2023

Dnia 25 maja, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Matki wraz z wójtem gminy Grzegorzem Koziołem w Woli Rzędzińskiej.

Na to wydarzenie zostały zaproszone mamy osób niepełnosprawnych z Stowarzyszenia Pomocna Dłoń oraz Nowa Szansa.

Wójt złożył wszystkim mamom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki oraz wręczył każdej z nich symboliczną czerwoną różę. Był to gest, którym wyraził swoje uznanie dla tych wyjątkowych kobiet, pełniących rolę matki związanych z opieką nad niepełnosprawnymi dziećmi.

Spotkanie miało ogromne znaczenie dla mam, które codziennie poświęcają się opiece nad swoimi dziećmi.

Integracja takich mam jest niezwykle ważna, ponieważ daje im możliwość na chwilę oderwania się od codziennych obowiązków i wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami.

Podczas spotkania wszyscy mogli cieszyć się występem zespołu Kumotry, którzy zaprezentowali pieśni majowe. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).