Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Gmina Tarnów. Nasz dom – zobaczcie wyjątkowe filmiki Zawady i Woli Rzędzińskiej z lotu ptaka!

02 kwietnia, 2024
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Zawada i Wola Rzędzińska - zdjęcia tych miejscowości w wersji filmowej aż spod chmur robią niesamowite wrażenie. To dwa ostatnie sołectwa w naszym cyklu ujęć gminy Tarnów z lotu ptaka!

Te wyjątkowe prezentacje poszczególnych miejscowości gminy Tarnów cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Każda z nich z perspektywy znacznej wysokości wygląda zupełnie inaczej, a dzięki tym ujęciom uświadamiamy sobie jak różnorodne są panoramy naszych sołectw.

Filmiki poszczególnych miejscowości aż spod chmur są dostępne także na naszym profilu facebook'owym.

Your browser does not support HTML video.

Wola Rzędzińska

Your browser does not support HTML video.

Zawada

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.