Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Gmina Tarnów. Nasz dom – zobaczcie wyjątkowe filmiki poszczególnych miejscowości z lotu ptaka!

19 lutego, 2024
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Jak dobrze znasz gminę Tarnów? Czy poszczególne jej sołectwa rozpoznasz aż spod chmur? Zdjęcia z tej perspektywy w wersji filmowej robią niesamowite wrażenie. Zobaczcie wyjątkowe ujęcia naszej gminy z lotu ptaka!

Na co dzień spoglądamy na gminę Tarnów głównie z przyziemnej perspektywy. Dobrze znamy poszczególne miejsca, zakątki, ulice i charakterystyczne budowle. Ale spojrzenie z góry pozwala zauważyć wszystkie charakterystyczne punkty na jednym obrazku, w szerokiej perspektywie. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezentacje poszczególnych miejscowości gminy Tarnów z lotu ptaka.

Każda z nich wygląda zupełnie inaczej, a dzięki tym ujęciom uświadamiamy sobie jak różnorodne są panoramy naszych sołectw. Ich wyjątkowy klimat sprawiaja, że aż chce się do nich wszystkich przenieść choćby na chwilę.

Prezentujemy dla Was poszczególne miejscowości – na początek Koszyce Małe, Koszyce Wielkie i Zgłobice. Ich wyjątkowe zdjęcia spod chmur są dostępne także na naszym profilu facebook'owym. {Play}

Your browser does not support HTML video.

Koszyce Małe

Your browser does not support HTML video.

Koszyce Wielkie

Your browser does not support HTML video.

Zgłobice
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).