Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Flagi państwowe dla mieszkańców gminy Tarnów

29 kwietnia, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Można je odebrać bezpłatnie już jutro, czyli w czwartek, 30 kwietnia oraz w najbliższy poniedziałek, 4 maja, w siedzibie Urzędu Gminy Tarnów w godzinach pracy placówki. – To wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy coraz chętniej dekorują swoje domy i posesje podczas świąt narodowych – mówi poseł, Anna Pieczarka.

Flagi uszyli i wciąż szyją pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek, którzy sami wyszli z taką inicjatywą. Będą one rozdawane aż do wyczerpania zapasów. Idealnie pasują do wywieszenia na posesjach, na balkonach czy w oknach, są średniej wielkości.

- Szyjemy maseczki ochronne i flagi państwowe dla mieszkańców – mówią pracownicy Urzędu Gminy Tarnów. I dodają, że miło jest, tak po prostu, zrobić coś pożytecznego.

A przed nami 2 maja, czyli Święto Flagi Państwowej, a następnego dnia Święto Narodowe Trzeciego Maja - jest więc okazja, by symbole narodowe od Gminy Tarnów dobrze wykorzystać. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).