Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Pokaż menu

Ćwicz na polu – aerobik w plenerze i w wodzie – aqua aerobik

31 lipca, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Masz ochotę poćwiczyć na świeżym powietrzu? Nic prostszego! Już od 3 sierpnia do końca września w miejscowościach Gminy Tarnów będzie można ćwiczyć na polu. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia aerobiku w plenerze oraz aqua aerobiku w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej.

Zajęcia ruszą już w najbliższy poniedziałek, 3 sierpnia, ale ze względu na wakacyjny czas i prośby mieszkańców przedłużamy zapisy do dnia 7 sierpnia. Co więcej, w związku z dużym zainteresowaniem aqua aerobikiem, zostaną uruchomione dodatkowe terminy.

Dodajmy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa zajęcia prowadzone oraz obiekty czynne są zgodnie z procedurami i zaleceniami wdrożonymi w związku z epidemią COVID-19. Prosimy o stosowanie się do regulaminów i wytycznych. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).