Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Centrum Rekreacji Wodnej zaprasza ponownie

20 czerwca, 2022
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej już od dzisiaj, tj. 20 czerwca, zaprasza ponownie! Po krótkiej przerwie remontowo-porządkowej związanej z bieżącym utrzymaniem obiektu basen oraz zajęcia ujęte w harmonogramie do 24 czerwca funkcjonują w poprzednim trybie.

W związku z tym osoby uczestniczące w aqua-aerobicu w poniedziałki, środy i piątki oraz dzieci zapisane na naukę pływania we wtorki i czwartki zapraszamy na zaplanowane zajęcia, które zgodnie z kalendarzem kulturalnym, trwają do 24 czerwca. {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.