Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Biblioteki, Domy Kultury, obiekty sportowe – zamknięte do odwołania

26 marca, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


W związku z ogłoszonym na terenie kraju stanem epidemii, w celu zatrzymania szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2 Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów informuje, że przedłuża do odwołania zamknięcie: Bibliotek, Domów Ludowych i Domów Kultury, Centrum Rekreacji Wodnej i wszystkich obiektów sportowych.

Kontakt z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów wyłącznie telefoniczny: +48 603 987 771. {Play}
Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).