Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Basen w Woli Rzędzińskiej od środy otwarty dla grup zorganizowanych

04 maja, 2021
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Centrum Rekreacji Wodnej wznawia działalność zgodnie z ogłoszonym w ubiegłym tygodniu planem odmrażania gospodarki. To nowe regulacje dotyczące znoszenia ograniczeń wynikających ze stanu pandemii. Zgodnie z opublikowanym rozporządzeniem Rady Ministrów, na baseny oraz zamknięte obiekty sportowe mogą wrócić zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.  Warunek – 50 procentowe obłożenie.

Basen w Woli Rzędzińskiej będzie czynny w godzinach od 9.00 do 16.00, w zajęciach może uczestniczyć około 20 osób. Zainteresowani powinni dzwonić pod numer Centrum Rekreacji Wodnej 14  679 – 24 - 01. Jeżeli spadek zachorowań się utrzyma, od 29 maja z obiektu w Woli Rzędzińskiej będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani.

Nowe rozporządzenie poszerza dostęp do obiektów sportowych. Na basenach i obiektach sportowych zamkniętych mogą się odbywać zajęcia dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży do 18. roku życia przy nie więcej niż połowie obłożenia. Wydarzenia sportowe mogą być organizowane wyłącznie bez udziału publiczności.

Przypomnijmy, limity wskazane w rozporządzeniu nie obowiązują sportu zawodowego.

Gminne boiska wielofunkcyjne:

Stadion w Woli Rzędzińskiej, Wola Rzędzińska I, Wola Rzędzińska II, Jodłówka – Wałki, Zgłobice, Zbylitowska Góra, Koszyce Małe, Koszyce Wielkie, Radlna, Nowodworze, Orlik w Tarnowcu. {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.