Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Basen w Woli Rzędzińskiej od poniedziałku znów będzie otwarty

19 czerwca, 2020
Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy Tarnów / Andrzej Otrębski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Centrum Rekreacji Wodnej będzie ponownie otwarte od najbliższego poniedziałku, 22 czerwca - z zachowaniem wszelkich, zalecanych środków ostrożności. Są one szczegółowo opisane w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Nowe, związane z epidemią koronawirusa, zasady przewidują, że basenów może korzystać do 4 osób na tor, nie więcej niż połowa obłożenia obiektu, nie więcej niż 150 uczestników, bez udziału publiczności.

Basen w Woli Rzędzińskiej będzie ponownie otwarty od poniedziałku, 22 czerwca, od 10.00 do 19.00. Na basenie, w normalnych warunkach, zgodnie z regulaminem, może przebywać do 40 osób. Po ponownym otwarciu będzie to jednak maksymalnie 16 osób.

Obiekt będzie na bieżąco dezynfekowany. Reżim sanitarny będzie dotyczył całego obiektu - hali basenowej, holu i szatni.

Ponowne uruchamianie basenów, siłowni i klubów fitness odbywa się w ramach IV etapu odmrażania gospodarki. Zostały one zamknięte z powodu pandemii koronawirusa trzy miesiące temu. Teraz, w całej Polsce, trwa ich ponowne uruchamianie. {Play}

Gmina Tarnów
Tarnów – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Do gminy wiejskiej Tarnów nie należy miasto Tarnów, stanowiące oddzielną gminę miejską Tarnów.