Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila

ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU GMINY CIĘŻKOWICE ORAZ GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CIĘŻKOWICACH

15 stycznia, 2021

Informuje się, że od dnia 1 lutego 2021 roku Urząd Gminy Ciężkowice oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciężkowicach będą czynne:

• w poniedziałek w godzinach od 7.00 do 17.00,
  • od wtorku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Kasa będzie czynna w dniach pracy Urzędu:

• w poniedziałek w godzinach od 8.00 do 16.45 - z przerwą od 13.00 do 13.30,
  • od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.45 - z przerwą od 13.00 do 13.30.

Ponadto informuje się, że Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział w Ciężkowicach także wydłużył godziny pracy w jednym dniu tygodnia, w związku z czym Bank będzie czynny w poniedziałki również w godzinach od 7.00 do 17.00.

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.