Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Zaproszonie do udziału w konkursie “Nasz Zabytek”

08 sierpnia, 2022
Zaproszonie do udziału w konkursie

W imieniu Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Regionu Małopolskiego Banku Gospodarstwa Krajowego zapraszamy mieszkańców gminy Ciężkowice do aktywnego udziału w konkursie „Nasz Zabytek” organizowanym przez Fundację Most the Most w województwie małopolskim.

Jest to konkurs o charakterze regionalnym i lokalnym dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie i przywrócić świetność lokalnym zabytkom.

Szczegółowe informacje o konkursie, kluczowych terminach oraz kryteriach naboru zgłoszeń zawarte są w załączonym do maila pliku oraz na stronie https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.