Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Zaproszenie na wykład poświęcony kulturze wołoskiej

07 lipca, 2023

Towarzystwo Śpiewacze Cantabile w ramach realizacji projektu pn. „A to Polska właśnie – festiwal małych Ojczyzn!” ma przyjemność zaprosić na wykład opracowany i przeprowadzony przez etnografa - specjalistę zarówno z zakresu tematycznego, jak i znawcę regionu kultury wołoskiej. Wykład będzie przewidywał możliwość interakcji - zadawania pytań przez uczestników. Przedsięwzięcie to pozwoli na popularyzację wydarzeń i terminów związanych z historią kultury wołoskiej wśród naszej społeczności.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Muzeum Przyrodniczego im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach dnia 18.07.2023 r. (tj. wtorek) na godzinę 19.00.


Karpacka inicjatywa lokalna finansowana ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Pro Carpathia”
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).