Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Zapraszamy do udziału w akcji pn.: „POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ” !

22 marca, 2024
Zapraszamy do udziału w akcji pn.: „POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ” !

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY CIĘŻKOWICE, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI PN.: „POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ” !

Jeśli troszczysz się o swoje najbliższe otoczenie, dbasz o przyrodę i działasz na rzecz zachowania środowiska naturalnego – przyłącz się do inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego! Wspólnie zadbajmy o Małopolskę!

W terminie od 22 marca do 22 kwietnia rusza trzecia edycja największej, naładowanej super energią akcji ekologicznej pn.: „Posprzątaj z Nami Małopolskę”. Chcemy wspólnie zwrócić uwagę na problem pozostawiania śmieci w okolicach jezdni i chodników, placówek oświatowych, na terenach rekreacyjnych i turystycznych, w lasach oraz parkach.

Serdecznie zapraszamy, uczniów, pedagogów, sołtysów, Koła Gospodyń Wiejskich, członków Ochotniczej Straży Pożarnej, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia oraz wszystkich mieszkańców Gminy Ciężkowice, którym na sercu leżą problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska oraz edukacją ekologiczną.

Jeśli jesteś zainteresowany akcją zgłoś się do Urzędu Gminy Ciężkowice, na adres mailowy mholda@ciezkowice.pl lub pod numer 14 62 858 30.

Razem możemy więcej - „Posprzątaj z nami Małopolskę!” 2024.

#posprzątajznamimałopolske #posprzątajMYmałopolske #organizacjepozarządowe
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).