Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Zakończenie Modernizacji Toalet Publicznych na Rynku w Ciężkowicach

05 lipca, 2024
Zakończenie Modernizacji Toalet Publicznych na Rynku w Ciężkowicach

W dniu 5 lipca 2024 roku oficjalnie zakończono realizację zadania pn. „MODERNIZACJA TOALET PUBLICZNYCH ZLOKALIZOWANYCH NA RYNKU W CIĘŻKOWICACH, GMINA CIĘŻKOWICE”. Roboty budowlane zostały przeprowadzone przez firmę FHU BKR Krzysztof Wójcik z siedzibą w Brzozowej 3, 33-182 Brzozowa. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 264 777,90 zł brutto.

Zmodernizowane toalety publiczne na rynku w Ciężkowicach to inwestycja dedykowana zarówno mieszkańcom, jak i turystom odwiedzającym naszą gminę. Nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne toalety poprawią komfort wszystkich korzystających z tych obiektów, a także wpłyną na pozytywny wizerunek miasta. Dzięki przeprowadzonym pracom, infrastruktura publiczna w Ciężkowicach zyskała nową jakość, która spełnia najwyższe standardy.
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).